Iš Užimtumo tarnybos – reali pagalba energetikos įmonėms  

Mūsų energetikos įmonės pastaruoju metu susiduria su darbuotojų trūkumo problema. Todėl Asociacijos Taryba nusprendė kreiptis į Užimtumo tarnybą dėl finansavimo asmenims, kurie norėtų persikvalifikuoti ir pradėti darbuotis energetikos sektoriuje.

Užimtumo tarnyba atsiliepė į Asociacijos užklausą ir paprašė pateikti konkrečių įmonių kontaktus, kurioms aktualus darbuotojo mokymas ir įdarbinimas po jo. Asociacija išplatino šią žinutę nariams – atsiliepė septynios įmonės. Toliau Užimtumo tarnyba jau bendravo tiesiogiai su įmonių atstovais, derindami, kiek ir kokių specialistų reikėtų.

Užimtumo tarnyba pasidalijo galutiniais bendro darbo rezultatais. Gavome štai tokią informaciją, kuri nuteikia labai pozityviai: 

 „Jūsų pateiktame sąraše, septynios įmonės išreiškė darbuotojų poreikį. Susisiekus su darbdaviais ir vykdžius aktyvius įdarbinimo proceso veiksmus, užimtumo rėmimo priemones, džiaugiamės galėdami informuoti, kad 2 asmenys dalyvauja pameistrystės mokymo priemonėje UAB ,,Vakarų energetika“, taip pat 2 asmenys mokosi savarankiškai ir ketina darbintis UAB ,,Anykščių energetinė statyba“. 2 asmenys įdarbinti UAB ,,Žilinskis ir Co“. UAB ,,Vytrita“ įsidarbino vieną darbuotoją ir šiuo metu teigė naujų darbuotojų poreikio neturi. 2 asmenys pradėjo darbinę veiklą UAB ,,Neiluva“. 9 asmenys įdarbinti UAB ,,Energo LT“, suteikus Užimtumo tarnybos darbo rinkos paslaugas. Minėta įmonė užregistravusi 4 laisvas darbo vietas, vykdoma aktyvi Užimtumo tarnybos klientų atranka darbo pozicijoms užimti. Kontaktuojant su UAB ,,Indastrus“ įmonės atstovais, buvo išreikštas poreikis kvalifikuotam darbuotojui, užregistruota elektromonterio laisva darbo vieta. Dėkojame už aktyvų bendradarbiavimą!”

LEEA taip pat dėkoja Užimtumo tarnybai ir tikisi pozityvaus tolesnio bendradarbiavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *