Kauno technikos kolegijoje atidaryta viena moderniausių Baltijos šalyse elektronikos montažo laboratorijų, kurioje lietuviai rengs pagal IPC standartą sertifikuotus specialistus. Iki šiol tokie elektronikos pramonės įmonėms reikalingi darbuotojai buvo sertifikuojami kaimyninėje Lenkijoje. Laboratorijos įkūrimą finansavo elektronikos gamybos paslaugas teikianti bendrovė „Kitron“. UAB „Kitron“ – elektronikos gamybos paslaugas teikianti bendrovė, aptarnaujanti profesionalius klientus, veikiančius pramonės, telekomunikacijų, medicinos, gynybos/aviacijos, jūrinėje, energetikos srityse. Verslo įmonė valstybinei kolegijai neatlygintinai skyrė daugiau kaip 100 tūkst. eurų, už kuriuos įsigyta laboratorijos įranga, baldai, kolegijos dėstytojas įgijo IPC trenerio licenciją. Dar 40 tūkst. eurų skyrė Švietimo ir mokslo ministerija.
Kauno technikos kolegijos direktorius Nerijaus Varno teigimu, atvejis, kai valstybinė aukštoji mokykla sulaukia tokio mąsto privačios bendrovės investicijų, mūsų šalyje yra unikalus. Savo ruožtu kolegija įsipareigojo ne tik teikti paslaugas verslui, bet ir dalį už privačių bendrovių darbuotojų mokymą gautų lėšų skirti laboratorijos išlaikymui ir atnaujinimui.
Naujoji laboratorija patenkins mūsų šalies rinkos poreikius, čia mokysis ne tik studentai, bet ir bus apmokomi bei sertifikatus gaus Lietuvoje veikiančių elektronikos įmonių darbuotojai.
Kauno technikos kolegija – techninės inžinerinės krypties specialistus rengianti aukštoji mokykla. Šiuo metu kolegijoje vykdomos 9 elektronikos ir energetikos, autotransporto, medžiagų apdirbimo bei statybos ir kelių inžinerijos sričių studijų programos. Kauno technikos kolegija šiais metais mini savo 95-ąsias veiklos metines.