2013 m. birželio 11 d. Ūkio ministerijoje rengiamas informacinis seminaras apie pavėluotus mokėjimus

Europos Komisijos Įmonių ir pramonės generalinis direktoratas rengia informacinį seminarą apie pavėluotus mokėjimus, kuris vyks 2013 m. birželio 11 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijoje. Seminare bus atskleidžiama įmonių patiriama žala dėl pavėluotų mokėjimų ir aptariama, kaip naujoji iniciatyva galėtų padėti spręsti šią problemą.
Kasmet daugybė mažų ir vidutinių įmonių Lietuvoje bankrutuoja laukdamos, kol bus apmokėtos jų sąskaitos. Naujoji pavėluotų mokėjimų direktyva (2011/7/ES) yra svarbus teisinis žingsnis, sprendžiant šią problemą. Jos tikslas – užtikrinti, kad įmonės tarpusavyje atsiskaitytų per 60 dienų, o viešosios institucijos su įmonėmis atsiskaitytų per 30 dienų.

Oficialų kvietimą, preliminarią darbotvarkę ir informaciją apie seminarą galite atsispausdinti, paspaudę pažymėtas nuorodas.

Renginys nemokamas.

INFORMACIJA APIE SEMINARĄ
Data ir laikas: birželio 11 d. (antradienį), nuo 9:00 iki 13:30 val.
Vieta: Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija, Gedimino pr. 38, LT-01104 Vilnius

Norėdami dalyvauti šiame renginyje, užsiregistruokite, naudodami internetinę registracijos sistemą: http://bit.ly/late-payment-lietuva

Dėl išsamesnės informacijos, prašoma kreiptis į Vytautą Starkų elektroniniu paštu: late-payment-lithuania@ascent-communications.eu (tel. +370 611 66357) arba į Aureliją Nemickaitę el. paštu aurelija.nemickaite@ukmin.lt (tel. 870663677).