Konferencija „Energetinio efektyvumo sprendimai – kelias verslo konkurencingumui“

2013 vasario 19 d. AB LESTO ir leidinys „Verslo žinios“ organizuoja kasmetinę 3-ąją racionalaus vartojimo konferenciją verslo ir organizacijų vadovams „Energetinio efektyvumo sprendimai – kelias verslo konkurencingumui“.

Konferencijoje patirtimi ir žiniomis dalinsis pažangiausių energetinio efektyvumo sprendimų tiekėjai: UAB „Robert Bosch“, UAB „BENCO“, UAB „Aconitum“, ARVI grupė, Philips, Maxima grupė, pristatydami ir produktus, ir konkrečius įgyvendintus projektus. Tai – praktinė energijos rezervų taupymo patirtis gamyboje, efektyvūs racionalaus energijos vartojimo sprendimai mažmeninės prekybos tinkle, sprendimai biure, didinantys komfortą ir mažinantys energijos sąnaudas, sprendimo būdai ir rekomendacijos pramonės, prekybos tinklų, biurų pastatams.

Konferencijoje bus kalbama ir apie atsinaujinančius energijos šaltinius – ar tai brangus malonumas, ar pažangi galimybė verslui?

Ekspertai pristatys rezultatus mažinant energijos sąskaitas bei integruotus energetinio efektyvumo didinimo sprendimus.

Konferencijos metu bus galima susipažinti su racionalaus energijos vartojimo sprendimų tiekėjais ir jų produktais – veiks energetinį efektyvumą didinančių priemonių ekspozicija.

Dalyvio mokestis 200 Lt ir PVM. Visiems kitiems tos pačios įmonės dalyviams taikoma 50 proc. nuolaida. „Žaliojo protokolo“ įmonių pirmam dalyviui taikoma 100 proc. nuolaida, visiems kitiems tos pačios įmonės dalyviams – 50 proc. nuolaida.

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius.

Laikas: 9:00-16:00.

Programa ir registracija: http://parduotuve.vz.lt/konferencijos/295.