2014-04-10 vyks konferencija “Lietuvos energetika: ar subalansuosime ekonomiką, politiką ir aplinkosaugą?”2014 m. balandžio 10 d. Lietuvos mokslų akademija, Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komitetas ir Energetikos ekonomikos asociacija rengia konferenciją “LIETUVOS ENERGETIKA: AR SUBALANSUOSIME EKONOMIKĄ, POLITIKĄ IR APLINKOSAUGĄ?”

Konferencijos tikslas – aptarti Lietuvos energetikos aktualijas ir artimiausio dešimtmečio plėtros perspektyvas, atsižvelgiant į pastarųjų metų esminius pokyčius energijos generavimo technologijų, pirminės energijos tiekimo srityse, įvertinant Baltijos regiono bendros elektros rinkos įtaką.

Ši konferencija skirta Lietuvos elektros energetikos ir centralizuoto šilumos teikimo aktualijoms apsvarstyti. Labai svarbūs Lietuvai gamtinių dujų tiekimo klausimai numatomi aptarti kitoje konferencijoje šių metų pabaigoje.

Tikimės, kad konferencija įneš svarų indėlį formuojant Lietuvos energetikos politiką, analizuojant įvairias, Lietuvai labiausiai tinkamas, elektros energijos gamybos technologijas, atsižvelgiant į tai, kad tapome didelio regiono bendros elektros rinkos dalyviais.

Konferencija vyks: Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje salėje, Gedimino pr. 3, Vilnius

Konferencijos dalyvio registracijos formą siųsti el. paštu inga@mail.lei.lt  iki kovo 31 d. Konferencijos programa ir registracijos forma.

Informacija konferencijos klausimais:
Prof. habil. dr. Jurgis Vilemas
Energetikos ekonomikos asociacija
Breslaujos g. 3, Kaunas LT-44403, Lietuva
Mob. telefonas +370 698 25544
El. pašto adresas: vilemas@mail.lei.lt


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt