2015-05-08 Energetikos ministerija kviečia dalyvauti Atvirų durų dienojeEnergetikos ministerija, minėdama Europos dieną, tęsia tradiciją ir š. m. gegužės pirmą savaitę organizuoja Atvirų durų dienas. Gegužės 8 dieną, penktadienį, 14 val. Energetikos ministerija atvers duris visiems Europos Sąjunga besidomintiems vilniečiams ir sostinės svečiams. Šalies gyventojai bus supažindinti su Europos Sąjunga ir jos atspindžiais Lietuvos energetikos sektoriuje.

Renginio metu bus pristatytas Europos Sąjungos indėlis įgyvendinant Lietuvos strateginius energetikos projektus, padedančius Lietuvai integruotis į ES energetines sistemas ir rinką, bei skatinant energijos vartojimo efektyvumą ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybą ir naudojimą. Taip pat bus atsakyta į renginio dalyvių klausimus apie ministerijos veiklą bei Europos Sąjungą.

Renginio tikslas – didinti ES žinomumą, pasakoti apie Lietuvos vaidmenį Europos Sąjungoje ir Europos Sąjungos institucijų veiklą, kuo plačiau supažindinti Lietuvos piliečius su narystės Europos Sąjungoje teikiamomis teisėmis, pareigomis ir galimybėmis.

Norinčiųjų apsilankyti Energetikos ministerijos Atvirų durų dienos renginyje prašoma su savimi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir iki š. m. gegužės 6 d. 17 val. registruotis nurodytais kontaktais: el. paštu press@enmin.lt arba telefonu 8 706 64870.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt