2017-05-10 Lietuvos ir Norvegijos energetiškai efektyvių technologijų verslo kontaktų mugėDATA: 2017 m. gegužės 10-11 d.
VIETA: LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva
DALYVIAI: Lietuvos ir Norvegijos įmonės, veikiančios įvairiose inžinerinėse srityse

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway“, kviečia dalyvauti Žaliosios pramonės inovacijų programos kontaktų mugėje, skirtoje įvairiose inžinerinėse pramonės srityse veikiančioms Lietuvos ir Norvegijos organizacijose. Renginys aktualus energetiškai efektyvių technologijų taikymu besidominčioms įmonėms, ieškančioms naujų idėjų ir partnerių verslo plėtrai.

Dalyvaudami šiame renginyje Jūs:

- Susipažinsite su Lietuvos ir Norvegijos inžinerine pramone bei energetiškai efektyvių technologijų taikymu šiame sektoriuje.

- Užmegsite ryšius su pažangiomis Norvegijos įmonėmis, taikančiomis energetiškai efektyvias technologijas.

- Apsilankysite moderniausiose Lietuvos gamybos įmonėse, kuriančiose ir diegiančiose energetiškai efektyvias technologijas.

- Apsilankysite tarptautinėje specializuotoje gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje Lietuvoje Balttechnika 2017. Skaityti daugiau>>>

Dalyvavimas verslo kontaktų mugėje – NEMOKAMAS.

Daugiau informacijos apie renginį: https://goo.gl/uPTMnv.

Norinčius dalyvauti, prašoma užpildyti registracijos anketą.

Dėl detalesnės informacijos apie renginio programą ir dalyvavimą kontaktų mugėje galima kreiptis: Monika Jakučionytė, monika@mvp.lt,  tel. +370 611 66 417.

PROGRAMA.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt