2015-05-05 konferencija „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės“Š. m. gegužės 5 d. Ūkio ministerija kviečia verslo atstovus į Vilniuje vyksiančią konferenciją „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės“, kurioje didžiausias dėmesys bus skiriamas inovatyvių technologijų ir medžiagų panaudojimui šiuolaikiniuose pastatuose.

Per konferenciją Lietuvos ir Norvegijos verslo atstovai ir ekspertai dalysis gerąja praktika, verslo idėjomis ir aptars išmaniųjų pastatų, energijos ir vandens vartojimo efektyvumo, organinių medžiagų, atsinaujinančios energijos, atliekų kiekio mažinimo ir efektyvaus energijos panaudojimo perspektyvas.

Apie atsinaujinančių išteklių energetikos perspektyvas Lietuvoje ir Europoje pranešimą skaitys Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius. UAB „Schage Real Estate“ generalinis direktorius Kjetilas Tetlie Hanssenas pristatys biurų pastatų vystymo tendencijas artimoje ateityje, UAB „Ecococon“ direktorius Marius Tarvydas aptars antrinių atsinaujinančių žaliavų panaudojimo galimybes ekologiškų namų statybos srityje.

Per renginį Norvegijos įmonės „Asplan Viak“ skyriaus vadovas Fritjofas Salvesenas papasakos apie biurų pastatų renovaciją, kuri padėjo sumažinti energijos poreikį daugiau nei 80 proc., UAB „Penki kontinentai“ intelektinių pastatų skyriaus vadovas Romas Šaltis pristatys būdus, kaip savo namą paversti intelektiniu. Taip pat savo siūlomais sprendimais dalysis bendrovės „Vilpra“, „Linstow Center Management“.

Konferencijoje kviečiami dalyvauti verslo įmonių, mokslo institucijų ir viešojo sektoriaus atstovai, ekspertai, inžinieriai, besidomintys žaliosiomis inovacijomis.

Konferenciją Ūkio ministerija organizuoja kartu su Norvegijos Karalystės ambasada ir Norvegijos agentūra „Innovation Norway“, įgyvendindama Žaliosios pramonės inovacijų programą, finansuojamą 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija adresu:
http://www.norwaygrants.lt/programos/naujienos/program/0/id/297/konferencija_zalieji_sprendimai_pastatams_issukiai_ir_galimybes_.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt