Tarptautinė konferencija “4-oji pramonės revoliucija – reikalingi pokyčiai”Š.m. gegužės 11 d. tarptautinės parodos “Balttechnika – 2017″ metu vyko inžinerinės pramonės konferencija “4-oji pramonės revoliucija – reikalingi pokyčiai”, kurioje dalyvavo ir Asociacijos nariai UAB “Gerhard Petri Vilnius”, Lietuvos energetikos institutas, UAB “Armetlina”.

Konferencijoje buvo apžvelgta pramonės skaitmeninimo politika, kalbėta kaip tobulinti inovacinių centrų ifrastruktūrą, skatinti technologinę revoliuciją ir švietimo transformaciją.

Konferencijoje taip pat dalyvavo NETA, LIMPRA, Lietuvos statybininkų asociacijos ir kt. asociacijų atstovai, Latvijos energetikos įmonių vadovai.

Paroda “Balttechnika – 2017″ yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės renginys Lietuvoje. Jo pagrindinė misija – pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir galimybes, paskatinti užmegzti ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų, inicijuoti glaudesnį profesinių mokymo centrų ir verslo įmonių ryšį.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt