Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Panevėžio kolegijaKaip sudominti ir paskatinti jaunimą rinktis šiuo metu paklausiausią Lietuvoje energetiko profesiją? Tokia buvo pagrindinė susitikimo Panevėžio kolegijoje tema.
Susitikimo metu Lietuvos elektros energetikos asociacija ir Panevėžio kolegija  pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį.
Kolegija ir Asociacija susitarė kartu rengti, vykdyti ir tobulinti studijų programas, pagal kurias ruošiami specialistai elektros energetikos sektoriuje veikiančioms įmonėms, organizuoti būsimų profesinių bakalaurų profesinės veiklos praktikas Asociacijos įmonėse ir integruoti studentus bei absolventus į gamybinę veiklą pagal Panevėžio regiono bei šalies poreikius, vykdyti mokslo taikomąją veiklą ir eksperimentinės plėtros darbus.
Asociacijos įmonių atstovai turės galimybę skaityti paskaitas studentams ar kitaip pristatyti savo veiklą.
Kolegijos direktorius dr. Gediminas Sargūnas Asociacijos atstovams pristatė Panevėžio kolegijos struktūrą, veiklą ir aukštosios mokyklos perspektyvas.
Lietuvos profesinio mokymo centrai bei kolegijos pajėgios parengti didesnį kiekį elektros energetikos specialistų, tačiau ši profesija nėra itin populiarus moksleivių pasirinkimas.
Todėl Asociacija kartu su mokslo ir mokymo įstaigomis artimiausiu metu planuoja parengti ir pradėti įgyvendinti šios profesijos populiarinimo planą.

Sutarties pasirašymas


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt