Panevėžio kolegijoje įvyko projekto SMARTEL pristatymas2018 m. spalio 25 d. Panevėžio kolegijoje, kuri yra Asociacijos narė, įvyko projekto SMARTEL (Smart Metering & home Automation technologies Re-Training for electricians, dotacijos sutartis Nr. 2016-1-LT01-KA202-023154) demonstracinis renginys.

Renginio metu energetikos įmonių atstovams, profesinio mokymo centrų mokytojams ir mokiniams, dirbantiems elektrikams ir visiems kitiems namų automatika besidomintiems asmenims buvo pristatyti projekto SMARTEL tikslai, uždaviniai, projekto metu įgyvendintos veiklos bei pasiekti rezultatai.

Renginyje dalyvavo ir Asociacijos prezidentas Kęstutis Jauniškis, kuris pristatęs išmaniųjų matavimų situaciją Lietuvoje, džiaugėsi, jog Panevėžio kolegija pirmoji žengė žingsnį į priekį ir kartu su partneriais prisidėjo prie elektrikų įgūdžių bei kompetencijų tobulinimo.

Demonstracinį renginį vainikavo galutinio projekto rezultato – virtualus atviras mokymo-mokymosi kurso „Išmaniųjų matavimų ir namų automatikos įgūdžiai elektrikams“ pristatymas. Kurso kūrėjai – dėstytojai (Rima Strelčiūnienė, Gediminas Bačkys, Donatas Pelenis) pademonstravo, kaip jungtis prie kurso, kaip naudotis kurso teorine medžiaga, praktinėmis užduotimis ir klausimynais. Antrojoje dalyje buvo sudaryta galimybė patiems dalyviams išbandyti pasirinktas kurso temas, kurso kūrėjams užduoti su kurso naudojimu susijusius klausimus bei pastabas. Aktyviausieji demonstracinio renginio dalyviai buvo apdovanoti prizais.

Daugiau – IŠMANIŲJŲ MATAVIMŲ IR NAMŲ AUTOMATIKOS ĮGŪDŽIŲ FORMAVIMAS.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt