Krepšinio varžybos „LEEA taurė – 2014“

Š.m. vasario 8 d. įvyko tradicinės Asociacijos įmonių krepšinio 3×3 komandų varžybos „LEEA taurė – 2014“.
Pirmą kartą nugalėjo A. Žilinskio ir ko UAB komanda, kuri finale po labai atkaklios kovos 14:13 įveikė UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ komandą ir rezultatu 12:11 – UAB „Axis Power“ komandą.
„Elektrifikacijos paslaugos“ komanda rezultatu 15:7 nugalėjo „Axis Power“ komandą ir užėmė antrąją vietą. Trečioji vieta atiteko „Axis Power“ komandai.
Kovoje dėl ketvirtosios vietos UAB „Elektromontuotojas“ komanda įveikė UAB „Elmova“ komandą rezultatu 15:11.
Krepšinio turnyre „LEEA taurė – 2014“ be aukščiau minėtų komandų dalyvavo: AB „Empower“, Kauno technikos kolegijos ir Lietuvos energetikos instituto komandos.
I-III vietas užėmusių komandų geriausi žaidėjai apdovanoti „Elektrifikacijos istorija“ knygomis.

Akimirkas iš rungtynių galite pamatyti nuotraukų galerijoje.