Krepšinio turnyro nugalėtojai – UAB \”Elektromontuotojas\”

Š. m. gegužės 16 d. Kaune įvyko energetikų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo ir keturios Asociacijos komandos. Po ilgesnės pertraukos \”Elektromontuotojų\” taurę iškovojo UAB \”Elektromontuotojas\” komanda, kuriai vadovavo darbų vadovas Karolis Kolupaila.

Atkakliausios rungtynės vyko tarp UAB \”Elektrifikacijos paslaugos\” iš Klaipėdos ir A. Žilnskio ir ko UAB iš Jurbarko komandų. 46:40 nugalėjo klaipėdiečiai ir užėmė antrąją vietą. Bronzos medaliais pasipuošė A. Žilinskio ir ko UAB komanda. \”Elektrifikacijos paslaugos\” komandai aikštelėje vadovavo direktorius Gintautas Bružas, o A. Žilinskio ir ko UAB komandai – Rinkodaros departamento direktorius Edgaras Daniliauskas.

UAB \”Axis Power\” komanda, vadovaujama gen. direktoriaus Rimvydo Jarimavičiaus, rezultatu 40:24 įveikė \”Lietuvos energijos gamyba\”, AB komandą, tačiau pralaimėjo 37:59 UAB \”Notomas\” komandai ir užėmė II-ąją vietą \”Veteranų taurė\” varžybose.