Konferencija „Žalioji ekonomikos reforma: kaip klimato kaitą mažinantys sprendimai gali prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo?“2015 m. spalio 19 d. Asociacijos prezidentas Vladas Paškevičius dalyvavo LR Seimo Europos informacijos biure vykusioje konferencijoje „Žalioji ekonomikos reforma: kaip klimato kaitą mažinantys sprendimai gali prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo?“.

Konferencija rengiama prieš šiais metais lapkričio 30 d. – gruodžio 11 d. Paryžiuje vyksiančią Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją. Jos metu pasaulio valstybės privalės susitarti dėl veiksmų mažinant klimato kaitą, kad pasaulio klimatas neatšiltų daugiau nei 2 laipsniais.

Konferencijoje pristatyti pranešimai:

Lietuvos klimato pokyčiai ir su jais susijusios grėsmės XXI amžiuje  Lietuvos klimato pokyčiai ir su jais susijusios grėsmės XXI amžiuje (1.47 MB)
Justinas Kilpys, LHMT Klimatologijos skyrius

Lietuvos klimato kaitos politika ir Lietuvos pozicija Paryžiaus klimato kaitos konferencijoje (COP21) Lietuvos klimato kaitos politika ir Lietuvos pozicija Paryžiaus klimato kaitos konferencijoje (COP21) (2.57 MB)
Stasilė Znutienė, Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos departamento Klimato kaitos politikos sk. vedėja

Atsinaujinanti energetika Lietuvoje ir Pasaulyje. Situacija ir tendencijos Atsinaujinanti energetika Lietuvoje ir Pasaulyje. Situacija ir tendencijos (2.30 MB)
Martynas Nagevičius, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas

ŽALIEJI PRAMONĖS SPRENDIMAI LIETUVAI ŽALIEJI PRAMONĖS SPRENDIMAI LIETUVAI (3.30 MB)
Vitas Mačiulis, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas

Miestų plėtra ir  žalieji sprendimai: išmaniosios bei energiją taupančios sistemos Miestų plėtra ir žalieji sprendimai: išmaniosios bei energiją taupančios sistemos (2.47 MB)
Remigijus Lapinskas, Žaliosios politikos instituto prezidentas

Žalieji sprendimai daugiabučių valdyme – nuo administravimo iki renovacijos Žalieji sprendimai daugiabučių valdyme – nuo administravimo iki renovacijos (2.58 MB)
UAB „Mano būstas”


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt