Jau ketvirtą kartą A. Žilinskio ir ko UAB bei UAB “Anykščių energetinė statyba” dalyvavo profesinio meistriškumo varžybose Latvijoje2016 rugpjūčio 4-5 d. Latvijoje (Indranos apyl.) “Ezernieki” poilsio ir turizmo centre vyko Latvijos skirstomųjų tinklų elektrikų profesinio meistriškumo varžybos, kuriose jau ketvirtą kartą dalyvavo ir Asociacijos narės: A. Žilinskio ir ko UAB bei UAB “Anykščių energetinė statyba” komandos.

Varžybose dalyvavo 34 komandos iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Komandos varžėsi devynių rungčių varžybose. Dalyvavo statybos – remonto, OIB, statybos rangovų, elektros apskaitų komandos.

Pirmą kartą dalyvavo ir OIB k0manda iš ESO. Lietuvos komandos pasisėmė darbinės patirties iš Latvijos energetikų ir pažadėjo po metų vėl dalyvauti Latvijos profesinio meistrškumo renginyje.

Svečių teisėmis taip pat dalyvavo Asociacijos nariai: UAB “Armetlina” direktorius Jonas Banelis, MB “Vakarų energetika” direktorius Gintautas Bružas, UAB “Jagos sprendimai” direktorė Jurgita Čenkutė ir UABB “Skogran” direktoriaus pavaduotojas Giedrius Daugmaudis.

Dėkojame Latvijos kolegoms už priėmimą ir puikų profesinį renginį!

009027030


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt