Įvyko Asociacijos Tarybos susitikimas su LR Seimo Energetikos komisijaBirželio 15 d., trečiadienį, Asociacijos iniciatyva įvyko Asociacijos Tarybos susitikimas su LR Seimo Energetikos komisija.

Iš Asociacijos dalyvavo: Tarbos nariai R. Bankauskas, V. Paškevičius, A. Lingė, A. Endzinas, V. Karaliūnas, V. Kymantas, Asociacijos Teisės komiteto pirmininkė A. Mineikienė, Asociacijos Statybos ir darbuotojų saugos komiteto pirmininkas D. Šeškevičius, Asociacijos specialistas A. Sedekerskis.

Iš LR Seimo Energetikos komisijos dalyvavo pirmininkas R. Sargūnas, nariai: K. Daukšys, L. Balsys, A. Dumbrava. Susitikime taip pat dalyvavo Finansų ministerijos ir Lietuvos energija, UAB atstovai, AB „ESO“ generalinis direktorius L. Liutkevičius ir Tinklų vystymo tarnybos direktorius R. Borkys, UAB „EnePRO“ l.e. gen. direktoriaus pareigas A. Martinka.

Susitikime buvo svarstytas Energetikos komisijai siųstas Asociacijos raštas (kurį Jums siuntėme 2016-06-03).

Po pusantros valandos diskusijų ir pasisakymų Energetikos komisija pareiškė, kad paves atitinkamoms institucijoms išsiaiškinti dėl dukterinių įmonių nuostolingos veiklos ir kreipsis į Energetikos ir Finansų ministerijas dėl dukterinių įmonių „TETAS“ ir „EnerPRO“ teisinės padėties.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt