„Elertis“ – decentralizuotos atsinaujinančios elektros energijos mainų platformaAsociacijos narės UAB “Vakarų energetika” Plėtros ir pardavimų departamento direktorius Darius Bružas, pasinaudodamas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) finansavimu pagal priemonę „Inostartas“, įkūrė decentralizuotos atsinaujinančios elektros energijos mainų platformą „Elertis“, kuri leidžia liberalizuoti elektros energijos rinką bei kartu įgalina paprastus vartotojus tapti aktyviais rinkos dalyviais.

„Žmogus gali pats patenkinti visą savo elektros poreikį ir tuo pačiu visą perteklių parduoti laisvoje rinkoje. Tobulėjant technologijoms tai vis sparčiau ateina į rinką. Decentralizacija ir išskaidymas padės pačiai sistemai, sumažins elektros tinklų apkrovas, o ir tai, kas šiandien yra tik mūsų pasirinkimas, ateityje taps būtinybe, nes atsinaujinanti energija taps visiškai įprastu ir būtinu dalyku“, – sakė D. Bružas.

Skaitykite daugiau: Decentralizuotos atsinaujinančios elektros energijos mainų platformos kūrėjai: Lietuva eina teisingu keliu.


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt