Elektrėnuose vyko Lietuvos energetikų veteranų sporto žaidynės

\"2013-04-13Š. m. balandžio 13 d. Elektrėnuose vyko Lietuvos energetikų veteranų sporto žaidynės, skirtos Energetikų dienai paminėti.  Žaidynėse pirmą kartą dalyvavo ir mūsų Asociacijos įmonės.Buvo rungtyniaujama pagal septynių sporto šakų programą (krepšinis, tinklinis, plaukimas, šaškės, šachmatai, stalo tenisas ir smiginis).

Mūsų Asociacijos atstovams geriausiai sekėsi krepšinio (virš 45 metų) varžybose, kur finale susitiko abi Asociaciją atstovavusios įmonės: UAB Energetikos tinklų institutas (Kaunas) ir UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ (Klaipėda). Stipresni buvo klaipėdiečiai (komandos vadovas – direktorius Gintautas Bružas), o Energetikos tinklų instituto komanda (komandos vadovas – Gintautas Dekeris) turėjo tenkintis antrąja vieta.

Tritaškių ir baudų metime varžybose antrąsias vietas užėmė Tomas Karalius iš „Elektrifikacijos paslaugos“ komandos.

Bendrakomandinėje įskaitoje Asociacijos rinktinė užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėtojais tapo Elektrinių komunalinio ūkio komanda, antroji vieta – Lietuvos energija, AB, trečioji vieta – AB LESTO.