A. Žilinskio ir ko UAB įteiktas LR Ūkio ministerijos įsteigtas Nacionalinis kokybės prizasAsociacijos narei – A. Žilinskio ir ko UAB – įteiktas LR Ūkio ministerijos įsteigtas Nacionalinis kokybės prizas.Nacionalinis kokybės prizas – tai visoje Europoje vertinamas apdovanojimas, kuris liudija, kad jį gavusi įmonė ar organizacija atitinka itin aukštus vadybos reikalavimus. Šiuo prizu įvertinama visos įmonės valdymo kokybė, kuri reikalinga kokybiškam produktui ar paslaugai sukurti. Nacionalinius kokybės prizus savo įmonėms teikia 67 pasaulio šalys, tarp jų – visos Europos Sąjungos šalys. Lietuvoje šis prizas teikiamas nuo 1998-ųjų metų.
Prizas kiekvienais metais teikiamas pagal didelių (daugiau kaip 250 darbuotojų), vidutinių (mažiau kaip 250 darbuotojų) ir mažų (mažiau kaip 50 darbuotojų) įmonių kategorijas. A. Žilinskio ir ko UAB nugalėtoja tapo vidutinių įmonių kategorijoje. Ši įmonė įvertinta pagal devynis kriterijus, apimančius valdymo kokybę, klientų, darbuotojų poreikių patenkinimą, procesų valdymą, verslo rezultatus.

A. Žilinskio ir ko UAB šis apdovanojimas – skatinimas ir toliau atsakingai siekti pačių geriausių verslo rezultatų, orientuojantis į nuolatinį kokybės gerinimą.
Sveikiname A. Žilinskio ir ko UAB!


Į Viršų

Adresas:
Rinktinės g. 2
LT-09312 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. +370 698 35527
El. Paštas: leea@leea.lt