Apdovanojimai

2017 m. Lietuvos energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos Padėkos raštu apdovanoti:

Valentinas Burneika, UAB „Anykščių energetinė statyba“ vairuotojas – tiekėjas,
Raimundas Bužinskas, UAB „Anykščių energetinė statyba“  darbų vadovas,
Povilas Šekštelis, UAB „Anykščių energetinė statyba“ elektromonteris,
Viktoras Laidauskas, UAB „ArmetLina“ EMB viršininkas,
Rimantas Grambovskis, UAB „ArmetLina“ šaltkalvis,
Saulius Mykolaitis, UAB „Axis Power“ darbų vadovas,
Tomas Stasiukaitis, UAB „Axis Power“ inžinierius projektuotojas,
Gintaras Petrulis, UAB „Axis Power“ valdymo sistemų skyriaus vadovas,
Linas Stakė, UAB „Axis Power“ inžinierius,
Vytautas Gedmintas, UAB „Elektromontuotojas“ vairuotojas – mechanizatorius,
Algirdas Varnagiris, UAB „Elektromontuotojas“ darbų vadovas,
Antanas Mikučionis, UAB „Elmova“ darbų vadovas
Rimantas Brasiūnas, UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija, darbų koordinatorius,
Valdas Stonys, UAB „Exto“ projektų vadovas,
Tomas Zykas, UAB „Exto“ darbų vykdytojas,
Valdas Ribokas, UAB „Indastrus“ elektromonteris,
Jonas Mikalajūnas, UAB „Indastrus“ elektromonteris,
Paulius Daščioras, UAB „Neiluva“ pirkimų vadybininkas,
Andrej Gusev, UAB „Neiluva“ elektros montuotojas,
Arūnas Dudonis, UAB „SLO Lithuania“ elektros tinklų projektų vadovas,
Juozas Mickaitis, A. Žilinskio ir ko UAB kabelių linijų elektromontuotojas,
Tomas Stonys, A. Žilinskio ir ko UAB energetikos darbų vadovas.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Padėkos raštu apdovanoti:

Liucija Samienė, UAB „Anykščių energetinė statyba“ inžinierė – ekonomistė,
Dalius Zukas, UAB „ArmetLina“ gamybos skyriaus viršininkas,
Vytenis Matulevičius, UAB „Elektromontuotojas“ elektros montuotojas/darbų vykdytojas,
Saulius Gudžius, Kauno technologijos universiteto katedros vedėjas
Stanislovas Raulynaitis, „Žilinskis ir Co“ UAB inžinierius.

Energetikos ministro sveikinimai įteikti:

Anatolijui Drabatiukui, Kauno technikos kolegijos lektoriui,
Gintautui Kuodžiui, UAB „Projektų partneriai“ technikos direktoriui,
Kęstučiui Kvikliui, UAB „Elmaga“ direktoriaus pavaduotojui.

Energetikos ministro padėka apdovanoti:

Vincentas Klemka, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro direktorius,
Arūnas Kavoliūnas, UAB „Indastrus“ technikos direktorius,
Antanas Bujokas, UAB „Indastrus“ elektros darbų vadovas,
Juljan Vilčinski, UAB „Neiluva“ Projektavimo skyriaus vadovas,
Pranciškus Gedvilas, UAB „Exto“ projektų vadovas.

Lietuvos energetikų Garbės ženklu apdovanoti:

Vytautas Ramanauskas, UAB „Vytrita“ generalinis direktorius,
Algimantas Raškauskas, UAB „Elmova“ technikos direktorius.

2016 m. Lietuvos energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos Padėkos raštu apdovanoti:

Deimantas Žilėnas, UAB „Anykščių energetinė statyba“ elektromonteris,
Vidmantas Skardžius, UAB „Anykščių energetinė statyba“ Gamybos paruošimo skyriaus inžinierius,
Antanas Aleksiejūnas, UAB „Anykščių energetinė statyba“ elektromonteris,
Irena Didžbanytė, UAB „Elmova“ vyr. buhalterė,
Jovita Kirklienė, AB Energetikos tinklų instituto Sąmatų grupės vadovė,
Petras Pakštys, AB Energetikos tinklų instituto Inžinerinių tyrinėjimų grupės vadovas,
Aurelija Kleizienė, UAB G. Kleiza ir ko vyr. buhalterė,
Vladimir Nikolajev, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro profesijos mokytojas,
Algirdas Gaidys, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro profesijos mokytojas,
Stasys Kiela, UAB „Indastrus“ elektromonteris,
Antanas Bujokas, UAB „Indastrus“ elektros darbų vadovas,
Valentinas Dovidonis, UAB „Indastrus“ projekto direktorius,
Robertas Savilionis, UAB „Elmonta“ elektromontuotojas, brigadininkas,
Zenonas Sabaliauskas, UAB „Elektromontuotojas“ elektros montuotojas – darbų vykdytojas,
Pranas Pikturna, UAB „TETAS“ Technologijų departamento Elektros tinklo skyriaus Šiaurės regiono Kelmės padalinio vyr. inžinierius,
Stasė Žuravliovienė, A. Žilinskio ir ko UAB inžinierė,
Giedrius Jocius, A. Žilinskio ir ko UAB elektrotechnikos projektuotojas.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Padėkos raštu apdovanoti:

Algis Malinauskas, UAB G. Kleiza ir ko darbų vykdytojas,
Mindaugas Vizbara, AB Energetikos tinklų instituto Relinių apsaugų ir elektroninių ryšių paleidimo – derinimo grupės vadovas,
Kęstutis Jurkevičius, UAB “Elmova” elektromontuotojas,
Vytautas Žekevičius, UAB “Elektromontuotojas” elektros montuotojas – darbų vykdytojas.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmojo pavaduotojo padėka apdovanota:

Irena Motuzaitė, UAB „Projektų partneriai“ projektuotoja.

Lietuvos Ministro Pirmininko padėka apdovanoti:

Vilius Burneika, UAB „Anykščių energetinė statyba“  Gamybos paruošimo skyriaus vadovas;
Egidijus Švilpa, UAB Indastrus“ elektromonteris.

Energetikos ministro padėka apdovanoti:

Germantas Rudauskas, UAB „TETAS“ Technologijų departamento Pastočių skyriaus Šiaurės regiono inžinierius,
Ričardas Mackevičius, UAB „Elektromontuotojas“ darbų vadovas;
Rymantas Čiučiurka, UAB „Elmonta“ elektromontuotojas.

Lietuvos energetikų Garbės ženklu apdovanoti:

Alfonsas Morkvėnas, Kauno technologijos universiteto Elektros sistemų katedros profesorius,
Antanas Valinčius, UAB „Elmosta“ direktoriaus pavaduotojas,
Alvydas Liuokaitis, A. Žilinskio ir ko UAB projektų tikrintojas.

2015 m. Lietuvos energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos Padėkos raštu apdovanoti:

Ričardas Pivoras, UAB „Anykščių energetinė statyba“ darbų vadovas,
Darius Biliūnas, UAB „Anykščių energetinė statyba“ darbų vadovas,
Jūratė Kiguolienė, UAB „Anykščių energetinė statyba“ vyr. buhalterė,
Lolita Vaičiūnienė, UAB „ArmetLina“ Gamybos skyriaus inžinierė,
Evaldas Misiukas, UAB „ArmetLina“ MAB viršininkas,
Rimas Stučinskis, UAB „ArmetLina“ šaltkalvis suvirintojas,
Tomas Petraitis, UAB „Elmonta“ darbų vadovas,
Pavel Kliukovski, UAB „Elmonta“ inžinierius derintojas,
Ričardas Naujikas,UAB „Elmonta“ darbų vadovas,
Romas Marčiulionis, UAB „Elmova“ elektromontuotojas,
Kęstutis Krušinskas, UAB „Elmova“ elektromontuotojas,
Arūnas Selemonavičius, UAB „Axis Power“ projektų vadovas,
Laimonas Stakėnas, UAB „Axis Power“ projektų vadovas,
Paulius Šimonis, UAB „Axis Power“ projektų vadovas,
Julius Čeika, UAB „Axis Power“ inžinierius – derintojas,
Sigitas Stanionis, UAB „Axis Power“ inžinierius – derintojas,
Vladas Mankevičius, UAB „Axis Power“ Relinės apsaugos ir automatikos skyriaus vadovas,
Tomas Danielius, UAB „Axis Power“ Projektavimo skyriaus vadovas,
dr. Nerijus Striūgas, Lietuvos energetikos instituto Degimo procesų laboratorijos vadovas,
Anastasija Varlamova, UAB „Neiluva“ direktoriaus pavaduotoja gamybai,
Henrikas Ramanauskas, UAB „Neiluva“ inžinierius projektavimo darbams,
Antanas Kapčegaševas, UAB „Neiluva“ elektros montuotojas,
Vladimir Martevics, UAB „Neiluva“ iki 10 kV KL ir apšvietimo bei jėgos tinklų elektros montuotojas,
Romualdas Čepukaitis, UAB „Neiluva“ elektros montuotojas – brigadininkas,
Rima Zujienė, AB Energetikos tinklų institutas RA ir valdymo grupės inžinierė,
Rasa Prusakova, AB Energetikos tinklų institutas elektrotechnikos grupės inžinierė,
Vidmantas Pranckūnas,  AB Energetikos tinklų institutas konstrukcijų grupės vedantysis inžinierius,
Giedrius Žiogas, AB Energetikos tinklų institutas projektų vadovas,
Martynas Petravičius, AB Energetikos tinklų institutas elektrotechnikos grupės inžinierius,
Ilma Parnarauskienė, AB Energetikos tinklų institutas finansų grupės vadovė,
Gintaras Kleiza, UAB G. Kleiza ir ko direktorius,
Romualdas Grigonis, UAB G. Kleiza ir ko gamybos direktorius,
Valdas Vabuolas, UAB G. Kleiza ir ko darbų vadovas,
Kazimieras Babrauskas, UAB G. Kleiza ir ko elektromontuotojas,
Pranas Damukaitis, UAB G. Kleiza ir ko elektromontuotojas,
Jonas Juodsnukis, UAB G. Kleiza ir ko elektromontuotojas,
Edgaras Daniliauskas, A. Žilinskio ir ko UAB Rinkodaros departamento direktorius,
Tadas Skinkys, A. Žilinskio ir ko UAB darbų vykdytojas, oro linijų elektromontuotojas,
Ričardas Bukauskas, A. Žilinskio ir ko UAB darbų vykdytojas, oro linijų elektromontuotojas,
Egidijus Venskus, A. Žilinskio ir ko UAB darbų vykdytojas, EĮ elektromontuotojas,
Sergejus Michailovas, A. Žilinskio ir ko UAB automobilinio (traktorinio) savaeigio bokštelio mašinistas,
Saulius Maščinskas, A. Žilinskio ir ko UAB tiekimo vadybininkas,
Andrius Vaznys, A. Žilinskio ir ko UAB inžinierius,
Kęstutis Kalkis, A. Žilinskio ir ko UAB Eksploatavimo skyriaus vadovas,
Aidas Budelskas, A. Žilinskio ir ko UAB elektrotechnikos projektuotojas,
Egidijus Zokas, A. Žilinskio ir ko UAB elektromontuotojas,
Donatas Urbonas, A. Žilinskio ir ko UAB energetikos darbų vadovas.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Padėkos raštu apdovanoti:

Vikontas Šimonis, UAB „Elektromontuotojas“ elektros montuotojas – darbų vykdytojas,
Ivanas Ščuckis, UAB „Neiluva“ statybos spec. darbų vadovas,
dr. Jūratė Kriaučiūnienė, Lietuvos energetikos instituto Hidrologijos laboratorijos vadovė,
Valentinas Miknevičius, A. Žilinskio ir ko UAB Vadybos sistemų vadovas  ,
Tomas Urbonas, A. Žilinskio ir ko UAB Energetikos departamento direktorius,
Saugirdas Leika, A. Žilinskio ir ko UAB elektrotechnikos projektų vadovas.

Energetikos viceministro padėka apdovanoti:

Vilmantas Jonauskas, UAB „Elektromontuotojas“ darbų vadovas,
Gediminas Štrimaitis, AB Energetikos tinklų instituto RA ir elektroninių ryšių paleidimo – derinimo grupės inžinierius.

Europos Parlamento nario Rolando Pakso padėka apdovanoti:

Ruslan Nikitin, UAB „Elmonta“ derintojų grupės vadovas,
Aleksandras Ralovecas, UAB „Neiluva“ vykdantysis direktorius,
Arvydui Sedekerskis, Lietuvos elektros energetikos asociacijos specialistas.

Lietuvos Ministro Pirmininko padėka apdovanotas:

Rolandas Kazlauskas, UAB „Elektromontuotojas“  elektros  montuotojas – darbų vykdytojas.

Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pirmojo pavaduotojo padėka apdovanotas:

Aleksandr Desiukevič, UAB „Sigma Telas“ direktorius.

Lietuvos energetikų Garbės ženklu apdovanoti:

Jonas Šlaičiūnas, UAB „Elektra“ direktorius,
Antanas Lubauskas, UAB „Axis Power“ projektų vadovas.

2014 m. Lietuvos energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos Padėkos raštu apdovanoti:

Darius Kazlauskas, UAB „Anykščių energetinė statyba“ elektromonteris, traktorininkas,
Gintautas Kraujalis, UAB „Anykščių energetinė statyba“ elektromonteris,
Vaida Cvilikaitė, UAB „ArmetLina“ vyr. buhalterė,
Dalius Zukas, UAB „ArmetLina“ gamybos skyriaus viršininkas,
Algimantas Gailius, UAB „ArmetLina“ elektromontuotojas,
Petras Laurynas, UAB „ArmetLina“ elektromontuotojas,
Tomas Gramavičius, UAB „ArmetLina“ šaltkalvis,
Remigijus Zanizauskas, UAB „Axis Power“ projektų vadovas,
Miroslav Januškevič, UAB „Axis Power“ Elektrotechninių įrengimų remonto tarnybos vadovas;
Stepas Grakulskis, UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ meistras,
Danielius Martinkus, UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ mechanizatorius-elektromonteris,
Arimantas Bertašius, UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ elektromonteris.
Rimas Stončius, UAB „Energetikos objektų statyba“ direktoriaus pavaduotojas,
Mindaugas Unikas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ konstrukcijų grupės vadovas,
Darius Balakauskas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ projektavimo direktorius,
Egidijus Žaltauskas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ projektų vadovas,
Vaidotas Vasiliauskas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ projektų vadovas,
Virginijus Laurinaitis, UAB „Energetikos tinklų institutas“ technikos direktorius,
Arūnas Daujotas, UAB „Neiluva“ elektros montuotojas – brigadininkas,
Alvydas Urbonavičius, UAB „Neiluva“ statybos specialiųjų darbų vadovas,
Sigitas Vilkas, UAB „Neiluva“ elektros montuotojas – brigadininkas,
Vytautas Gudelis, UAB „Neiluva“ inžinierius projektavimo darbams,
Juljan Vilčinski, UAB „Neiluva“ Projektavimo skyriaus vadovas,
Vilius Vilkelis, UAB „Neiluva“ projektų vadovas – darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas.
Tomas Jurgelaitis, UAB „Elmova“ Vilniaus padalinio vadovas,
Vilius Dzimidavičius, UAB „Elektromontuotojas“ darbų vadovas,
Saulius Lekavičius, UAB „Elektromontuotojas“ elektrikas – montuotojas, darbų vykdytojas,
Darius Ramanauskas, UAB „Vytrita“ Plėtros departamento direktorius,
Robertas Mozūraitis, UAB „Vytrita“ darbų vadovas,
Linas Mozūras, UAB „Vytrita“ gamybos direktorius,
Giedrius Savickas, UAB „Vytrita“ darbų vadovas,
Rimantas Matelis, UAB „Vytrita“ elektromonteris,
Asta Mineikienė, A. Žilinskio ir ko UAB Personalo ir teisės departamento direktorė,
Arūnas Pocevičius, A. Žilinskio ir ko UAB Logistikos vadovas,
Jonas Selemonavičius, A. Žilinskio ir ko UAB Kokybės ir saugos departamento direktorius.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Padėkos raštu apdovanoti:

Vidas Lekavičius, Lietuvos energetikos instituto mokslo darbuotojas,
Vidmantas Giedraitis, A. Žilinskio ir ko UAB Komercijos departamento direktorius,
Kipras Ignatavičius, UAB „Liumenas“ darbų vadovas,
Aidas Mikalauskas, A. Žilinskio ir ko UAB derintojas,
Kęstutis Kišonas, UAB „Indastrus“ generalinis direktorius,
Gintautas Bružas, UAB „Elektrifikacijos paslaugos“ direktorius.

Energetikos ministro sveikinimai įteikti:

Audriui Žičkui, A. Žilinskio ir ko UAB Energetikos darbų vadovui.
Audriui Juodeliui, UAB „Anykščių energetinė statyba“ elektromonteriui,
Daliui Briedžiui, UAB „Axis Power“ technikos direktoriui.

Ministro Pirmininko padėka apdovanoti:

Vytautas Ramanauskas, UAB „Vytrita“ generalinis direktorius,
Jonas Šlaičiūnas, UAB „Elektra“ direktorius,
Alfonsas Morkvėnas, KTU profesorius,
Gediminas Ramonas, UAB „Neiluva“ direktorius.

Seimo pirmininko padėka apdovanotas:

Artūras Milišiūnas, UAB „Liumenas“ dukterinės įmonės UAB „Devaloka“ direktorius.

Lietuvos energetikų Garbės ženklu apdovanoti:

Jonas Banelis, UAB „ArmetLina“ direktorius,
Modestas Mickūnas, UAB „Elektromontuotojas“ elektros montuotojas – darbų vykdytojas.

2013 m. Lietuvos Energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Vytautas Guogis, UAB „Anykščių energetinė statyba“ autogrąžto mašinistas;
Romualdas Daunys, UAB „Anykščių energetinė statyba“ darbų vadovas;
Jonas Baltrimas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ elektroninių ryšių grupės vadovas;
Vidmantas Pranckūnas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ konstrukcijų grupės ved. inžinierius;
Algis Virbalas, UAB „Energetikos tinklų institutas“ elektrotechnikos grupės vadovas;
Gintautas Dekeris, UAB „Energetikos tinklų institutas“ RAV grupės ved. inžinierius;
Artūras Motiejūnas, UAB „Energetikos tinklų institutas“elektrotechnikės grupės ved. inžinierius;
Virginija Paužienė, VšĮ Respublikinis energetikų mokymo centras energetikos specialistė;
Petras Tarasevičius, UAB „Sigma Telas“ Kompiuterinių technologijų ir vystymo direktorius;
Valdas Merčaitis, UAB „Sigma Telas“ Kompiuterinių technologijų ir vystymo direktoriaus pavaduotojas;
Aleksandr Papper, UAB „Sigma Telas“ technikos direktorius;
Vytenis Gelgota, UAB „Sigma Telas“ Pastočių valdymo sistemų grupės vadovas;
Antanas Milinis, AB „Virgula“ elektromontuotojas;
Eligijus Šakaitis, A. Žilinskio ir ko UAB darbų vykdytojas – OL elektromontuotojas;
Alvydas Stoškus, A. Žilinskio ir ko UAB darbų vykdytojas – elektros įrenginių elektromontuotojas;
Dmitrij Barysov, A. Žilinskio ir ko UAB energetikos darbų vadovas;
Vytautas Vasiliauskas, A. Žilinskio ir ko UAB ūkio vadovas;
Vytautas Budriūnas, UAB „Elektra“ kabelininkas – elektromontuotojas;
Ramūnas Mitkevičius, UAB „Elektra“ kabelininkas – elektromontuotojas;
Valdemar Todorovskij, UAB „Elektra“ kabelininkas – elektromontuotojas.

Energetikos ministro padėka:

Kęstutis Venskūnas, UAB „Liumenas“ direktorius;
Jonas Banelis, UAB „ErmetLina“ direktorius;
Viktoras Karaliūnas UAB „Alstom Power“ direktorius.

Ministro Pirmininko padėka:

Jonas Stamkauskas, UAB „Elmonta“ direktorius.

 Seimo pirmininko padėka:

Andrius Petrauskas, UAB „Elektros tinklų institutas“ Relinės apsaugos ir valdymo gr. vadovas;
Arvydas Galinis, Lietuvos energetikos instituto vyriausiasis mokslo darbuotojas.

Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto padėka:

Giedrius Lynykas UAB „Energetikos tinklų institutas“ generalinis direktorius.

Lietuvos energetikų Garbės ženklu:

Antanas Lukošius, UAB „Energetikos tinklų institutas“ projekto vadovas;
Vaclovas Miškinis, Lietuvos energetikos instituto Kompleksinių energetikos tyrimų laboratorijos vadovas;
Algis Jonaitis, buvęs UAB „Liumenas“ darbuotojas.

2012 m. Lietuvos Energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Dainius Radzevičius, UAB „Anykščių energetinė statyba“ darbų vadovas;
Arūnas Sadauskas, AB „Empower“ darbų vykdytojas;
Algimantas Čepas, AB „Empower“ darbų vykdytojas;
Irena Paulauskienė, A. Žilinskio ir ko UAB Apskaitos ir finansų departamento direktorė;
Žydrūnas Bukauskas, A. Žilinskio ir ko UAB kraninės gręžimo mašinos mašinistas;
Mečislovas Paškevičius, A. Žilinskio ir ko UAB projekto vadovas;
Almantas Bandza, A. Žilinskio ir ko UAB RAA koordinatorius;
Gediminas Isoda, VšĮ Respublikinio energetikų mokymo centro elektros energetikos specialistas, profesijos mokytojas ekspertas;
Antanas Lukošius, UAB „Energetikos tinklų institutas“ projekto vadovas;
Rolandas Užkurnys, UAB „Elektra“ gamybos direktorius;
Lidija Maksimovič, AB „Kauno termofikacijos elektrinė“ buvusi darbuotoja.

2012 m. Pasaulio energetikos tarybos Lietuvos komiteto Padėkos raštais apdovanoti:

Teodoras Rožkovas, UAB „Indastrus“ Techninio skyriaus vadovas;
Balys Pipiras, UAB „Anykščių energetinė statyba“ mechanikas;
Kazimiras Kosovskis, AB „Empower“ darbų vykdytojas;
Česlovas Miceika, AB „Empower“ darbų vykdytojas.

2012 m. Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai:

Vytautas Jonas Damijonaitis, UAB Energetikos tinklų institutas“ technikos direktoriaus pavaduotojas;
Bronius Pargaliauskas, AB „Empower“ Aprūpinimo skyriaus vadovas.

2011 m. Lietuvos Energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Vacys Malakauskas, AB „Empower“ Darbų vadovas
Stasys Bernatavičius, AB „Empower“ Darbų vykdytojas
Albertas Mickevičius, UAB „Anykščių energetinė statyba“ Elektromintuotojas- linijininkas
Algis Mikelionis, AB LESTO Alytaus regiono tinklo valdymo departamento Varėnos tinklo eksploatavimo grupės vadovas
Irena Paliokienė, AB LESTO Elektros apskaitos prietaisų skyriaus vadovė
Ivanas Ščuckis, UAB „Neiluva“ Statybos specialiųjų darbų vadovas
Algimantas Raškauskas, UAB „Elmova“ Technikos direktorius
Saulius Tamošauskas, AB „Lietuvos energija“ filialas Kauno hidroelektrinė operatyvinės tarnybos elektrinės pamainos viršininkas
Vidmantas Kurlavičius, AB „Lietuvos energija“ filialas Kruonio hidroelektrinė Elektros cecho Elektrinės pamainos viršininkas

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2011 m.

Virgilijus Žukauskas, AB LESTO Elektros tinklo tarnybos direktorius- generalinio direktoriaus pavaduotojas
Juozas Jazerskis, AB “Empower“ Darbų vykdytojas
Česlovas Rasimavičius, UAB “Energijos sistemų servisas“ Pagrindinių įrenginių remonto meistras

2010 m. Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Arvydas Tarasevičius, AB Rytų skirstomieji tinklai generalinis direktorius.
Leonas Urbonas, UAB „Energetikos tinklų instituto“ generalinis direktorius.
Vidamantas Kazakevičius, Energetikos objektų statytojų veteranų klubas.
Arimantas Dragunevičius, Energetikos objektų statytojų veteranų klubas.
Juozas Jakavonis, Energetikos objektų statytojų veteranų klubas.
Vytautas Paznanskis, Energetikos objektų statytojų veteranų klubas.
Simonas Šimkūnas, Energetikos objektų statytojų veteranų klubas.
Vytautas Miškinis, Valstybinės energetikos inspekcijos 15-os metų gyvavimo proga.

2010 m. Lietuvos Energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Romualdas Algimantas Liutkus, AB Lietuvos elektrinė Eksploatacijos tarnybos viršininkas
Alvydas Stoškus, UAB A. Žilinskio ir ko Darbų vykdytojas
Edmundas Daminaitis, AB „VST“ Telekomunikacijų skyriaus vadovaujantis specialistas
Kęstutis Žebuolis, UAB „Energijos sistemų servisas“ Elektros ir automatikos laboratorijos vadovas
Algimantas Čepas, AB „Empower“
Jonas Padimanskas, AB „Empower“ Elektromontuotojas
Kęstutis Kelečius, UAB „Anykščių energetinė statyba“ Vyr. mechanikas
Stasys Juknys, UAB „Anykščių energetinė statyba“ Darbų vadovas
Mečislovas Auglys, UAB „Anykščių energetinė statyba“ Elektromintuotojas- linijininkas
Raimondas Mažylis, UAB „Anykščių energetinė statyba“ Autobokšto mašinistas
Valdas Tamulevičius, AB Rytų skirstomųjų tinklų Alytaus regiono Varėnos skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
Saulius Petrauskas, AB Rytų skirstomųjų tinklų Alytaus regiono Lazdijų skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
Rimgaudas Simonaitis, AB Rytų skirstomųjų tinklų Alytaus regiono Alytaus skyriaus Dispečerinio valdymo grupės vadovas
Algirdas Dovydėnas, AB Rytų skirstomųjų tinklų Panevėžio regiono Biržų skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas
Ronis Kulbis, AB Rytų skirstomųjų tinklų Panevėžio regiono Biržų skyriaus Dispečerinio valdymo grupės vadovas
Jonas Trinkūnas, AB Rytų skirstomųjų tinklų Utenos regiono Ignalinos skyriaus Elektros tinklo grupės vadovas
Irena Grambienė, AB Rytų skirstomieji tinklai Vilniaus regiono Vilniaus miesto šiaurinio skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė
Algirdas Matuliūkštis, AB Rytų skirstomieji tinklai Vilniaus regiono Trakų miesto Elektros tinklo grupės inžinierius
Rimvydas Jonas Lyberis, AB „Lietuvos energija“ filialas Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė Elektros cecho Elektros laboratorijos viršininkas
Bencionas Lisicynas, UAB „Energėtikos pajėgos“ Projektų dalies vadovas
Gintautas Monkevičius, UAB „LITGRID“ Dispečerinio centro vadovas

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2010 m.

Regina Bučionienė, AB Rytų skirstomieji tinklai Alytaus regiono tiekimo direktorė
Algimantas Ignatavičius, AB Rytų skirstomieji tinklai Utenos regiono Elektros tinklo direktorius
Virginija Bandžiukienė, AB “VST“ Elektros tinklo eksploatavimo departamento vadovė
Zenonas Ružinskas, AB „Lietuvos energeija“ Perdavimo tinklo departamento Vilniaus skyriaus vadovas
Juozas Bartlingas, AB „Lietuvos energeija“ filialo Kauno HE direktorius
Anzelmas Bačiauskas, Kauno technologijos universiteto Elektros sistemų katedros docentas, buvęs AB „Lietuvos energija“ generalinis direktorius, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos narys
Leonas Urbonas, buvęs UAB „Energetikos tinklų institutas“ direktorius.

2009 m. Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Jonas Uldinskas, 80-ojo jubiliejaus proga;
Vaclovas Poška, AB „Empower“ darbų vadovas;
Pranas Kemeklis, AB „Empower“ darbų vadovas;
Janina Knezėnienė, AB Rytų skirstomųjų tinklų vyresnioji personalo specialistė;
Vytautas Valutis, AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius;
Zenonas Barčas, AB „Klaipėdos energija“ dispečeris;
Stasys Andriuška, AB „Klaipėdos energija“ Gamybos departamento Elektrotechnikos tarnybos budintis elektrikas;
Marius Prelgauskis, AB „Klaipėdos energija“ Gamybos departamento Elektrotechnikos tarnybos viršininkas;
Artūras Proškinas, AB „Klaipėdos energija“ Gamybos departamento Elektrinės šilumos tarnybos garo turbinų mašinistas;
Vaclovas Martinkus, AB „Klaipėdos energija“ Gamybos departamento Elektrinės šilumos tarnybos katilinės mašinistas;
Alvydas Bitinas, UAB „Anykščių energetinė statyba“ generalinis direktorius;
Vaclovas Spudulis, 1-asis Kruonio HAE direktorius;

2009 m. Lietuvos Energetikų dienos proga

Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidento padėkos raštais apdovanoti:

Benediktas Česlovas Vizbaras, AB Lietuvos elektrinė bloko inžinierius

Juozas Krunglevičius, UAB „Elektros sistemos“ projektų vadovas
Antanas Algirdas Rozgus, AB VST Kretingos skyriaus Eksploatavimo- remonto grupės meistras
Petras Bareika, AB Rytų skirstomųjų tinklų Utenos regiono Ukmergės skyriaus dispečerinio valdymo grupės elektrikas
Stanislavas Ragelis, AB Rytų skirstomųjų tinklų Panevėžio regiono Rokiškio skyriaus Dispečerinio valdymo grupės dispečeris
Viktoras Karaliūnas, UAB „Alstom Power“ direktorius
Vytautas Paulikas, AB „Lietuvos energija“ Perdavimo tinklo Šiaulių skyriaus Pastočių grupės vadovas
Rimvildas Skamarakas, UAB „Elmosta“ vadovas montavimui- statybai

2009 m. Lietuvos Energetikų dienos proga LR Seimo pirmininko padėkomis apdovanoti:

Valdas Lukoševičius, Kauno technologijos universiteto ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentas
Antanas Pranculis, UAB „Kauno termofikacijos elektrinė“ generalinis direktorius
Česlav Maculevič, AB Rytų skirstomieji tinklai Vilniaus regiono Elektros tiekimo direktorius
Rolandas Bitcheris, AB „Panevėžio energija“ gamybos direktorius
Algirdas Kaliatka, Lietuvos energetikos instituto Vyriausiasis mokslų darbuotojas
Vaidotas Kručius, AB VST TPG vyresnysis meistras

2009 m. Lietuvos Energetikų dienos proga LR Energetikos ministro padėkomis apdovanoti:

Vytautė Genovaitė Matkevičiūtė, Lietuvos elektros energetikos asociacijos buhalterė
Stanislovas Barkus, buvęs kruonio hidroakumuliacinės elektrinės vyriausiasis inžinierius- direktoriaus pirmasis pavaduotojas
Mindaugas Vizbara, UAB A. Žilinskio ir ko RAA inžinierius
Rimvydas Povilavičius, AB „Panevėžio energija“ Rokiškio šilumos tinklų rajono viršininkas
Vincas Žemaitis, UAB „Elmonta“ inžinierius derintojas
Ramūnas Ponelis, AB „Lietuvos energija“ Sistemos plėtros skyriaus grupės vadovas
Vaclovas Miškinis, Lietuvos energetikos institutas Energetikos kompleksinių tyrimų laboratorijos vadovas
Sigitas Rimkevičius, Lietuvos energetikos institutas Branduolinių įrenginių laboratorijos vadovas

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2009 m.

Vitas Blažauskas, AB Rytų skirstomieji tinklai Alytaus regiono elektros tinklo direktorius

Rytis Borkys, AB VST Elektros tinklo tarnybos direktorius, valdybos narys
Brunonas Gailiušis , Lietuvos energetikos instituto vyr. moksl. darbuotojas, laboratorijos vadovas
Alfonsas Romutis Ivanauskas, buvęs AB „Klaipėdos energija“ technikos direktoriaus pavaduotojas
Vytautas Martinaitis, Vilniaus gedimino technikos universiteto Šildymo ir vėdinimo katedros vedėjas, profesorius
Rita Morozovienė, AB “Panevėžio energija“ finansų direktorė
Algimantas Nemira, buvęs AB „Lietuvos energeija“ bendrųjų reikalų direktorius
Vytautas Rosinas, VŠĮ Respublikinis energetikų mokymo centras direktoriaus pavaduotojas
Vaclovas Spudulis, buvęs Kruonio HAE direktorius
Eugenijus Ušpuras, Lietuvos energetikos instituto direktorius.

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2008 m.

Rymantas Juozaitis, AB “Lietuvos energija“ generalinis direktorius, PET Lietuvos komiteto pirmininkas

Marijan Burinskij , UAB „Vilniaus energija“ technikos direktorius
Vida Antanina Lukoševičienė, AB “Šiaulių energetikos statyba“direktorė
Aleksandras Sigitas Matelionis , AB „Kauno energija“ generalinis direktorius
Romas Šikšnelis, AB „Rytų skirstomieji tinklai“ Vilniaus regiono vyriausiasis specialistas
Viktoras Valiušis, AB “Lietuvos elektrinė“ Ekonomikos skyriaus viršininkas
Daivis Virbickas, AB “Lietuvos energija“ Dispečerinio centro Sistemos patikimumo skyriaus viršininkas
Algirdas Želvys, UAB „Kauno energetikos remontas“ Marketingo direktorius
Rimvydas Rukšėnas, (po mirties) pirmasis Lietuvos elektros energetikos asociacijos prezidentas ir jos įkūrėjas.

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2007 m.

Petras Butkus, AB „Kauno energija“ filialas „Jurbarko šilumos tinklai“ direktoriusus
Algimantas Jašinskas, AB „Lietuvos elektrinė“ Ekonomikos skyriaus viršininko pavaduotojas
Vigantas Antanas Kazakevičius, AB „Elektros tinklų statyba“ generalinis direktorius
Rimantas Milišauskas, AB „Rytų skirstomieji tinklai“ generalinis direktorius
Petras Povilas Škiudas, AB „Lietuvos energija“ Tinklo direktorius
Jurgis Vilemas, Lietuvos energetikos instituto Mokslinės tarybos pirmininkas

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2006 m.

Alvydas Bitinas , UAB „Anykščių energetinė statyba“ generalinis direktorius, bendrovės valdybos pirmininkas

Tomas Dičius , AB “Lietuvos elektrinė“ katilų remonto baro viršininko pavaduotojas
Antanas Galinis , AB “Lietuvos elektrinė“ katilų ir turbinų baro viršininkas
Valdas Jurkevičius , AB “Lietuvos energija“ rinkos departamento direktoriaus pavaduotojas- rinkos aptarnavimo skyriaus viršininkas
Alvydas Mikelionis, AB “Rytų skirstomieji tinklai“ Vilniaus regiono pastočių-linijų skyriaus viršininkas
Vidas Kazimieras Mulevičius, UAB „Kauno energetikos remontas“ gamybos direktorius
Vytautas Petrulis, AB “Klaipėdos energija“ generalinio direktoriaus padėjėjas
Stanislovas Raipa, AB “Panevėžio energija“ komercijos direktorius
Vygantas Slapšys, AB “Lietuvos energija“ perdavimo tinklo Vilniaus skyriaus eksploatacijos tarnybos pastočių sektoriaus aukštos įtampos elektros įrangos elektrikas
Algimantas Vladas Stasiukynas, UAB „Kauno termofikacijos elektrinė“ generalinis direktorius
Algimantas Šopys, AB „Rytų skirstomieji tinklai“ Alytaus elektros tinklo direktorius
Ramūnas Volbekas, UAB „Elga“ generalinis direktorius, bendrovės valdybos pirmininkas

Lietuvos energetikų garbės ženklo kavalieriai. 2005 m.

Pranas Noreika, AB “Lietuvos elektrinė”, generalinis direktorius
Jonas Vytautas Gaidys, AB “Lietuvos elektrinė”, tobulinimo baro viršininkas
Antosė Mulionienė, AB “Rytų skirstomieji tinklai”, vyriausioji finansininkė
Jeronimas Balčiūnas, AB “Rytų skirstomieji tinklai”, Utenos regiono Elektros tinklo skyriaus viršininkas
Jurij Junevič, UAB “Vilniaus energija”, Inžinierių tarnybos vadovas
Vladas Paškevičius, AB “Lietuvos energija”, energetikos sistemos direktorius
Antanas Jankauskas, AB “Lietuvos energija”, energetikos sistemos planavimo skyriaus viršininkas
Algirdas Liudvikas Žilinskis, A.Žilinskio ir Ko KŪB, direktorius
Rytis Povilas Kučinskas, AB “Kauno energija”, generalinio direktoriaus pavaduotojas – technikos direktorius
Vytautas Šidlauskas, AB “Panevėžio energija”, generalinis direktorius, valdybos pirmininkas
Vytautas Valutis, AB “Klaipėdos energija”, generalinis direktorius
Albertas Navickas, AB “Kauno energetikos remontas” generalinis direktorius
Zenonas Paukštaitis, AB “Kauno energetikos remontas” technikos direktorius


Į Viršų

Adresas:
P. Lukšio g. 3-301
LT-08221 Vilnius
Kodas – 124478472

Tel. 8 5 2701104
Faks. 8 5 2784014
El. Paštas: leea@leea.lt